Spotkanie West Brom - Hull City, wynik 3-1

W meczu ligowym Championship drużyna West Brom podejmowała Hull City na stadionie The Hawthorns. Spotkanie odbyło się w dniu 4 listopada 2023 roku o godzinie 15:00. Sędzią głównym tego pojedynku był Andrew Kitchen z Anglii. Po emocjonującym starciu, które zakończyło się wynikiem 3-1, obie drużyny opuściły boisko spełnione i zadowolone. Wynik na przerwę był remisowy, 1-1.

West Brom pokonuje Hull City 3-1 w meczu Championship na The Hawthorns

W sobotnie popołudnie na The Hawthorns odbył się pojedynek pomiędzy West Brom i Hull City w ramach 15 kolejki ligi Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1, po emocjonującym widowisku, które dostarczyło kibicom wiele emocji.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od ataków obu drużyn, ale to gospodarze jako pierwsi otworzyli wynik. W 14 minucie J. Wallace strzelił bramkę na 1-0, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak Hull City odpowiedziało szybko, gdy L. Coyle w 41 minucie doprowadził do wyrównania po asyście S. Twine'a. Wynik na przerwę wskazywał 1-1, a emocje sięgały zenitu.

W drugiej połowie West Brom przejęło kontrolę nad meczem. M. Phillips w 65 minucie ustawił wynik na 2-1, po asyście G. Diangana, co dało gospodarzom przewagę. S. Ajayi w 71 minucie zapewnił swojej drużynie zwycięstwo, strzelając trzecią bramkę po asyście G. Diangana.

W trakcie meczu padły również żółte kartki. Kyle Bartley otrzymał żółtą kartkę dla drużyny gospodarzy, a Jean Michaël Seri dostał kartkę dla drużyny przeciwników, obaj za faule w 45 minucie. Mecz sędziował Andrew Kitchen z Anglii.

Po tym zwycięstwie West Brom ma przed sobą trudne mecze z Southampton, Ipswich i Cardiff, podczas gdy Hull City zmierzy się z Huddersfield, Swansea i Rotherham.

Całe widowisko dostarczyło kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil. Zwycięstwo West Brom na własnym stadionie The Hawthorns na pewno zostanie zapamiętane przez fanów na długo.