Mecz Hull City vs QPR zakończony wynikiem 3-0

W meczu 43. kolejki Championship, który odbył się w The MKM Stadium, drużyna Hull City pewnie pokonała QPR z wynikiem 3-0. Gole padły jeszcze przed przerwą, dając gospodarzom przewagę 2-0. Spotkanie miało miejsce 2 dni temu o godzinie 14:00, a kibice mogli cieszyć się zdominowaną grą Hull City przez całe 90 minut.

Wynik:

Hull City 3-0 QPR

Sprawozdanie z meczu:

Witajcie na The MKM Stadium, gdzie dzisiaj odbył się starcie pomiędzy Hull City a QPR w ramach 43. kolejki Championship. Emocje sięgały zenitu, a na murawie działo się naprawdę wiele!

Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, co szybko zaowocowało pierwszym golem. W 8. minucie bramkę dla Hull City zdobył O. Tufan po asyście A. Ömür, otwierając wynik na 1-0.

Potem to Fábio Carvalho w 27. minucie podkręcił tempo, podwyższając prowadzenie dla Hull City na 2-0, po akcji O. Tufana.

Po przerwie nie ustępowały emocje - w 52. minucie J. Philogene podwyższył wynik na 3-0, co tylko podkręciło atmosferę na stadionie.

Obie drużyny starały się grać ofensywnie, ale to Hull City okazało się skuteczniejsze, kontrolując większość spotkania i zasłużenie zgarniając trzy punkty.

Niestety, emocje sięgnęły zenitu także poza boiskiem. Zawodnicy obu drużyn otrzymali żółte kartki - Regan Slater i Tyler Morton z Hull City oraz Jimmy Dunne z QPR.

Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Hull City, co cieszy kibiców gospodarzy, a pozostawia QPR z pewnie wciąż gorzkim smakiem porażki.

Następne wyzwania czekają obie drużyny, z Hull City zmierzą się z Watford, Coventry i Ipswich, natomiast QPR zmierzy się z Preston, Leeds oraz ponownie z Coventry.