Dnia 2021-10-20 18:45 miało miejsce spotkanie Hull City - Peterborough zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Hull City oraz Peterborough wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2021-10-20 18:45 na stadionie The MKM Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 13. Zmierzyły się Hull City i Peterborough.

Gole strzelali: J. Taylor 43' 0-1 J. Grant J. Magennis 45' 1-1 C. Elder S. Dembélé 72' 1-2 J. Grant

Żółte kartki Hull City: Tom Huddlestone 14'

Żółte kartki Peterborough: Ronnie Edwards 16' Nathan Thompson 47'

Czerwone kartki Hull City:

Czerwone kartki Peterborough:

Główny sędzia meczu to Leigh Doughty, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Hull City stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami West Brom i Barnsley a Peterborough zmierzy się z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Fulham.

Wierni kibice śledzą poczynania w lidze Championship. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Tom Huddlestone Ronnie Edwards nierzadko zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki usypiające. Bardzo często trafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Hull City oraz Peterborough z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak The MKM Stadium.