Mecz Hull City vs Rotherham zakończony wynikiem 4-1 dnia 2023-11-28 19:45 na stadionie The MKM Stadium

W ostatnim meczu rozgrywanym w ramach 18. kolejki Championship, drużyna Hull City podejmowała drużynę Rotherham na własnym stadionie The MKM Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-1, którzy już po pierwszej połowie prowadzili 3-0. To było widowisko, które z pewnością zadowoliło fanów Hull City.

Relacja z meczu:

Wczorajszy wieczór na Stadionie MKM obfitował w emocje, gdyż Hull City podejmowało drużynę Rotherham w kolejnym starciu Championship. Gospodarze przystąpili do meczu z determinacją, a kibice od samego początku stworzyli niesamowitą atmosferę, dopingując swoją drużynę.

Już w 5. minucie gry T. Morton popisuje się strzałem, zdobywając pierwszego gola dla Hull City. Gospodarze nadal naciskają i już cztery minuty później, J. Philogene podwyższa prowadzenie na 2-0. Rotherham broni się za wszelką cenę, ale w 20. minucie S. Twine trafia do siatki, ustalając wynik na 3-0 przed przerwą.

Po wznowieniu gry to ponownie J. Philogene znajduje drogę do bramki w 48. minucie, dając Hull City prowadzenie 4-0. Rotherham próbuje odmienić losy meczu, co udaje się w 59. minucie, gdy G. Hall zdobywa honorową bramkę dla gości, zmieniając wynik na 4-1.

Emocje na boisku nie maleją, a w 88. minucie Sean McLoughlin otrzymuje żółtą kartkę dla gospodarzy, podczas gdy Jordan Hugill (41') oraz Sebastian Revan (62') dostają kartki dla gości. Mecz kończy się wynikiem 4-1 na korzyść Hull City, jednak obie drużyny zaprezentowały determinację i zaangażowanie.

Następne mecze dla Hull City: QPR, Middlesbrough, Cardiff.

Następne mecze dla Rotherham: Swansea, West Brom, AC Milan.