Spotkanie Hull City - Blackburn, wynik 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Hull City i Blackburn zakończył się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy. Była to emocjonująca potyczka, która dostarczyła kibicom wiele widowiskowych momentów. Mecz odbył się w The MKM Stadium w ramach 25. kolejki ligi Championship. Wynik na przerwę był remisowy 2-2, jednak w drugiej połowie Hull City zdołało zdobyć bramkę, która przesądziła o losach spotkania.

Mecz piłki nożnej: Hull City vs Blackburn - Relacja

Wczorajszy wieczór na stadionie The MKM Stadium był pełen emocji, gdyż drużyna Hull City zmierzyła się z Blackburn w meczu 25. kolejki Championship. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla gospodarzy, a rywalizacja trzymała kibiców w napięciu do samego końca.

Otwarcie meczu należało do gospodarzy, którzy już w 11. minucie objęli prowadzenie po strzale L. Delapa, który wykorzystał podanie od A. Jonesa, nie dając żadnych szans bramkarzowi Blackburn. Kolejne trafienie dla Hull City miało miejsce w 18. minucie, kiedy to A. Connolly skierował piłkę do siatki po asyście J. Greavesa, zwiększając przewagę gospodarzy.

Jednakże Blackburn nie zamierzało się poddawać i już w 33. minucie S. Szmodics skutecznie zmniejszył różnicę bramkową. Przed przerwą to goście doprowadzili do wyrównania, a bramkę na 2-2 zdobył H. Pickering po asyście A. Sigurðssona.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, a to drużyna Hull City ponownie objęła prowadzenie po trafieniu A. Jonesa w 63. minucie, co wywołało euforię wśród kibiców.

Spotkanie było pełne napięcia, co potwierdzają liczne kartki. Żółte kartki otrzymali: Ozan Tufan, Jean Michaël Seri i Tyler Morton z Hull City, oraz Jake Garrett, James Hill, Sondre Tronstad i dwukrotnie Dominic Hyam z Blackburn. Ostatecznie, w 74. minucie Dominic Hyam z drużyny gości otrzymał czerwoną kartkę, pozostawiając swoją drużynę w liczebnej mniejszości na boisku.

Warto zauważyć, że następne mecze w nadchodzących tygodniach dla Hull City to starcia z zespołami takimi jak Birmingham, Norwich i Sunderland, podczas gdy Blackburn będzie musiało zmierzyć się z Cambridge United, West Brom i Huddersfield.

Wszystko wskazuje na to, że kolejne spotkania w Championship będą równie emocjonujące, jak to, które mieliśmy okazję zobaczyć wczoraj na The MKM Stadium.