Mecz pomiędzy Millwall oraz Hull City zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-04-18 14:00

W dniu 2022-04-18 14:00 na stadionie The Den rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Millwall a Hull City.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Millwall i Hull City wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Scott Malone 51' 1-0 Tom Bradshaw 55' 2-0 Benik Afobe Tom Eaves 87' 2-1

Żółte kartki Millwall: Daniel Ballard 16' Bartosz Białkowski 87'

Żółte kartki Hull City:

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Hull City:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Millwall zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Bournemouth natomiast Hull City podejmie Reading. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz Nottingham Forest.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które startują w lidze Championship. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi Daniel Ballard nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom mnóstwo emocji. Regularnie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, książkowe asysty i gole dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że widowiska nas nudzą. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Millwall i Hull City z ligi Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, The Den.