Mecz Hull City vs Millwall zakończony wynikiem 1-0

W dniu 3 lutego 2024 roku na The MKM Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Hull City i Millwall w ramach 30. kolejki Championship. Zespoły rywalizowały o zwycięstwo, a wynik końcowy 1-0 przyniósł emocjonujące chwile dla kibiców. Mecz ten odbył się pięć dni temu.

Relacja z meczu Hull City - Millwall

W minioną sobotę na The MKM Stadium doszło do emocjonującego spotkania pomiędzy drużynami Hull City i Millwall. Gospodarze zwyciężyli minimalnie 1-0. Mecz odbył się w ramach 30. kolejki Championship o godzinie 15:00.

Zaraz po pierwszym gwizdku sędziego, zawodnicy obu drużyn ruszyli do walki o zwycięstwo. W 5. minucie J. Philogene strzelił jedyne, aczkolwiek decydujące, trafienie, zapewniając swojej drużynie prowadzenie.

Pomimo starań obu zespołów, wynik do przerwy nie uległ zmianie, a drużyny opuściły boisko z wynikiem 1-0 dla Hull City.

Drugą połowę zdominowały intensywne starcia i napięcie, które przekładały się na kartki dla obu drużyn. Gospodarze zobaczyli żółte kartki w 44., 51. i 90. minucie, natomiast goście zostali ukarani w 48. i 82. minucie. Mimo to żadna z drużyn nie zdołała przekuć swoich szans na bramki.

Hull City zakończyło mecz z jednobramkowym prowadzeniem, a zarazem z trzema żółtymi kartkami na koncie. Z kolei Millwall opuściło boisko z jedną bramką straty oraz dwiema żółtymi kartkami.

Następne mecze dla Hull City to starcia z zespołami Swansea, Rotherham oraz Huddersfield, natomiast dla Millwall czekają potyczki z drużynami Coventry, Ipswich oraz Sheffield Wednesday.