Dnia 2021-09-28 18:45 miało miejsce spotkanie Hull City vs Blackpool zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2021-09-28 18:45 na obiekcie sportowym The MKM Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Hull City i Blackpool.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hull City a Blackpool wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Shayne Lavery 42' 0-1 Demetri Mitchell Tom Eaves 84' 1-1 Keane Lewis-Potter

Żółte kartki Hull City: Mallik Wilks 38' Lewie Coyle 45' Lewie Coyle 80'

Żółte kartki Blackpool: Luke Garbutt 68' Shayne Lavery 82'

Czerwone kartki Hull City: Lewie Coyle 80'

Czerwone kartki Blackpool:

Główny sędzia spotkania - Matt Donohue, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Hull City stanie naprzeciw Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Peterborough natomiast Blackpool podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Reading.

Liczni kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Mallik Wilks Luke Garbutt nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często bywa, iż mecze męczą. Trafiamy na bezlitosne faule, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Hull City oraz Blackpool oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, The MKM Stadium.