Spotkanie Blackburn kontra Hull City na stadionie Ewood Park - końcowy wynik 2-0

Blackburn kontra Hull City, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Blackburn i Hull City zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-09-14 18:45 na obiekcie sportowym Ewood Park odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Blackburn i Hull City.

Gole strzelali: D. Ayala 61' 1-0 J. Rothwell B. Brereton 65' 2-0 L. Travis

Żółte kartki Blackburn: H. Pickering 74'

Żółte kartki Hull City: C. Elder 59' D. Bernard 79'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Hull City:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Brooks. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackburn zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Blackpool. Kolejno natomiast Hull City podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Middlesbrough.

Oddani fani futbolu z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Championship. Mocne futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak H. Pickering C. Elder nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Zdarzają się wyjątkowe gole czy asysty, brutalne faule zakończone czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania między piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to widowiska usypiające. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship. Blackburn i Hull City oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Ewood Park.