Spotkanie Bristol City - Hull City zakończone wynikiem 5-0

Bristol City - Hull City 5-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Bristol City a Hull City zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik meczu to 5-0.

W dniu 2022-04-30 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 45 pomiędzy Bristol City a Hull City.

Gole strzelali: A. Weimann 5' 1-0 A. Semenyo A. Semenyo 33' 2-0 A. Weimann C. Martin 35' 3-0 A. Semenyo C. Martin 54' 4-0 A. Weimann 82' 5-0 C. Martin

Żółte kartki Bristol City: Alex Scott 23'

Żółte kartki Hull City: Richard Smallwood 88' Alfie Jones 90'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Hull City:

Sędzią głównym tego spotkania był Ben Toner, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Bristol City stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz a Hull City z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Championship. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Alex Scott Richard Smallwood raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Nieustannie natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem, idealne asysty i bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami okazują się zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze mało interesujące. Z tego powodu warto przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Bristol City i Hull City w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Ashton Gate.