Hull City vs Norwich, wynik spotkania: 1-2

Drużyny Hull City i Norwich zmierzyły się w meczu ligowym, który odbył się w The MKM Stadium. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Norwich 2:1. Wynik na przerwę to 0:1. Mecz został rozegrany w ramach 27. kolejki Championship.

Mecz pomiędzy drużynami Hull City (Gospodarz) przeciwko Norwich (Goście)

Żółte kartki Gospodarze: - Ozan Tufan 50' - Regan Slater 52'

Żółte kartki Goście: - Kenny McLean 23' - Dimitrios Giannoulis 34' - Marcelino Núñez 38' - Jonathan Rowe 39'

Następne mecze dla Hull City: Birmingham, Sunderland, Millwall Następne mecze dla Norwich: Bristol Rovers, West Brom, Leeds

Relacja z meczu: Hull City - Norwich 1-2

Na początku zastanawiałem się czy siąść na ten mecz, ale w końcu postanowiłem pójść i nie mogłem lepiej zrobić. The MKM Stadium zapełnione było po brzegi, a kibice obu drużyn tworzyli niesamowitą atmosferę już od samego początku.

Gospodarze rozpoczęli mecz z ogromnym zaangażowaniem, próbując narzucić swój styl gry, jednak to Norwich jako pierwsze objęło prowadzenie. Jonathan Rowe strzelił bramkę w 36. minucie, wywołując euforię wśród swoich fanów. Hull City próbowało odpowiedzieć, ale na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0-1 dla gości.

Druga połowa to ciągłe napięcie i walka o każdą piłkę. Obie drużyny starały się przeforsować swoje ataki, a kibice trzymali za nich kciuki, czując, że może zdarzyć się jeszcze wiele. Niestety to Norwich ponownie cieszyło się z powodu bramki, tym razem to C. Fassnacht trafił do siatki w 88. minucie, powodując euforię wśród swoich kolegów z drużyny oraz kibiców.

Nie mogło zabraknąć emocji do samego końca. Hull City nie poddało się i w ostatnich chwilach meczu T. Morton zdobył bramkę dla gospodarzy, jednak na więcej zabrakło już czasu. Ostatecznie Norwich zwyciężyło 2-1, a kibice obu drużyn opuszczali stadion z wrażeniem wspaniałego widowiska, jakie mieli okazję zobaczyć.