Dnia 2022-01-29 15:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Hull City i Swansea: 2-0

Hull City - Swansea, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hull City a Swansea wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-01-29 15:00 na obiekcie sportowym The MKM Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 29. Na przeciw siebie stanęły Hull City i Swansea.

Gole strzelali: T. Eaves 5' 1-0 B. Fleming K. Lewis-Potter 17' 2-0 G. Honeyman

Żółte kartki Hull City:

Żółte kartki Swansea: Ryan Manning 80' Liam Walsh 85'

Czerwone kartki Hull City:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Hull City stanie naprzeciw Preston, następne spotkania z drużynami Derby i Fulham. Kolejno natomiast Swansea z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Stoke City.

Kibice śledzą niezwykle ciekawe starcia w lidze Championship. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Ryan Manning systematycznie serwują pierwszorzędnym sympatykom wiele emocji. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul, idealne asysty oraz bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, iż mecze nudzą. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Hull City i Swansea i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, The MKM Stadium.