Back to Top

Watford vs Hull City, wynik 0-0

Na obiekcie Vicarage Road miało miejsce spotkanie pomiędzy Watford i Hull City - wynik końcowy 0-0

W ostatnim spotkaniu rozgrywek Championship drużyny Watford i Hull City spotkały się na boisku Vicarage Road. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0, pomimo starań obu zespołów żadna nie potrafiła pokonać bramkarzy. Starcie odbyło się 20 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, a po 2 dniach od tego wydarzenia przyglądamy się analizie tego spotkania.

Hull City vs QPR zakończony wynikiem 3-0

Mecz Hull City vs QPR zakończony wynikiem 3-0

W meczu 43. kolejki Championship, który odbył się w The MKM Stadium, drużyna Hull City pewnie pokonała QPR z wynikiem 3-0. Gole padły jeszcze przed przerwą, dając gospodarzom przewagę 2-0. Spotkanie miało miejsce 2 dni temu o godzinie 14:00, a kibice mogli cieszyć się zdominowaną grą Hull City przez całe 90 minut.

Hull City kontra QPR wynik 3-0

Mecz Hull City vs QPR zakończony wynikiem 3-0 dnia 2024-04-13 14:00

W minioną środę na stadionie The MKM Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Hull City i QPR, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0. Już w pierwszej połowie Hull City objęło prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego. Starcie to miało miejsce w ramach 43. kolejki Championship, a widowisko na boisku nie zawiodło kibiców obu drużyn.

Cardiff vs Hull City, wynik 1-3

Cardiff - Hull City, wynik meczu - 1-3

W meczu 41. kolejki Championship, Cardiff podejmowało Hull City w Cardiff City Stadium. Spotkanie rozegrane zostało 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00. Hull City okazało się lepsze od gospodarzy, zwyciężając 3-1. Już na przerwę goście prowadzili 2-0, co pozwoliło im kontrolować przebieg drugiej połowy i sięgnąć po cenne trzy punkty.

Leeds kontra Hull City, wynik końcowy 3-1

Spotkanie Leeds kontra Hull City, wynik 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Leeds i Hull City w ramach 40. kolejki Championship dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie rozegrane na Elland Road zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy (1-1), druga odsłona należała już wyraźnie do zespołu Leeds, który pewnie kontrolował przebieg gry.

Mecz Cardiff vs Hull City, wynik 1-3

Cardiff kontra Hull City, wynik meczu - 1-3

W niedawnym starciu w ramach 41. kolejki Championship Cardiff zmierzyło się z Hull City na Cardiff City Stadium. Hull City wyszło zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 3-1. Wynik na przerwę wskazywał na przewagę gości, którzy prowadzili 2-0. Mecz odbył się 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, a aktualnie dzielimy się z Wami kluczowymi momentami z tej rywalizacji.

Mecz pomiędzy Hull City kontra Stoke City, wynik końcowy 0-2

Spotkanie Hull City kontra Stoke City zakończone wynikiem 0-2 dnia 2024-03-29 15:00

W meczu 39. kolejki Championship, który odbył się 29 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na The MKM Stadium, drużyna Hull City podejmowała drużynę Stoke City. Po emocjonujących 90 minutach to właśnie goście mogli cieszyć się z zwycięstwa, pokonując gospodarzy 2-0. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to ekipa Stoke City okazała się skuteczniejsza, zapewniając sobie cenne punkty.

Mecz pomiędzy Hull City kontra Birmingham wynik spotkania 1-1

Hull City - Birmingham, wynik spotkania - 1-1

W ostatnim spotkaniu 36. kolejki Championship drużyny Hull City i Birmingham zmierzyły się na The MKM Stadium. Po zaciętym pojedynku, który odbył się 6 dni temu, obie ekipy podzieliły się punktami, remisując 1-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Hull City, jednak Birmingham zdołało wyrównać wynik po przerwie, ustalając ostateczny rezultat tego starcia.

Mecz Hull City - Leicester 2-2

Hull City vs Leicester, wynik meczu - 2-2

W meczu 37. kolejki Championship drużyny Hull City i Leicester spotkały się na boisku The MKM Stadium, a emocje sięgały zenitu. Pomimo zaciętej rywalizacji, ostatecznie padł remis 2-2, który zaskoczył kibiców obu drużyn. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, a widowisko trwało do samego końcowego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a jego rezultat nadal budzi dyskusje wśród fanów piłki nożnej.

Mecz pomiędzy Hull City vs Birmingham, wynik końcowy 1-1

Mecz Hull City kontra Birmingham dnia 2024-03-05 19:45 na obiekcie The MKM Stadium - końcowy wynik 1-1

W meczu 36. kolejki Championship Hull City podejmowało Birmingham na The MKM Stadium. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Gospodarze prowadzili 1-0 po pierwszej połowie, jednak ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. Mecz odbył się 5 marca 2024 roku o godzinie 19:45. Teraz przyjrzyjmy się szczegółom tego starcia.

Preston vs Hull City, wynik końcowy 0-0

Dnia 2024-03-02 15:00 miał miejsce mecz Preston - Hull City: wynik końcowy 0-0

W ostatniej kolejce Championship drużyny Preston i Hull City zmierzyły się na boisku Deepdale. Mecz zakończył się remisem 0-0, pomimo starań obu zespołów żadna nie była w stanie pokonać bramkarzy rywali. Spotkanie odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a obecnie możemy podsumować tę rywalizację, która miała miejsce kilka dni temu.

Hull City - West Brom 1-1

Mecz między Hull City i West Brom na obiekcie The MKM Stadium: 1-1

W ostatnim spotkaniu Championship drużyny Hull City oraz West Brom podzieliły się punktami, remisując 1-1. Mecz odbył się w The MKM Stadium w dniu 24 lutego o godzinie 12:30. Obie drużyny zaprezentowały się solidnie, co przełożyło się na wynik na przerwę, który również wynosił 1-1. Jak te zespoły poradzą sobie w kolejnych kolejkach ligowych?

Southampton vs Hull City 1-2

Spotkanie Southampton kontra Hull City, wynik końcowy 1-2

W ostatnim spotkaniu 29. kolejki Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Southampton i Hull City, które odbyło się 6 dni temu, dokładnie 20 lutego o godzinie 19:45. Mecz rozegrano na St. Mary's Stadium, gdzie to goście z Hull City zdołali pokonać gospodarzy rezultatem 1-2. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Hull City 0-2, które ostatecznie utrzymali do końca spotkania.

Huddersfield - Hull City 1-2

Mecz Huddersfield vs Hull City zakończony wynikiem 1-2

W miniony weekend na John Smith's Stadium odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Huddersfield i Hull City w ramach 33. kolejki Championship. Spotkanie to dostarczyło wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które ostatecznie zadecydowały o zwycięstwie jednej z ekip. Wynik końcowy 1-2 na korzyść Hull City potwierdza, że każda bramka może być kluczowa w walce o punkty. Jak przebiegały poszczególne momenty tego starcia? Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją!

Rotherham vs Hull City wynik meczu 1-2

Na stadionie AESSEAL New York Stadium dnia 2024-02-13 19:45 odbyło się spotkanie pomiędzy Rotherham i Hull City: końcowy wynik 1-2

W emocjonującym starciu w ramach 32. kolejki Championship, drużyna Rotherham podejmowała Hull City na AESSEAL New York Stadium. Mecz odbył się 13 lutego 2024 roku o godzinie 19:45. Rywalizacja była zacięta, a ostatecznie to goście z Hull City wywalczyli zwycięstwo, pokonując gospodarzy 2:1. Chociaż Rotherham prowadziło po pierwszej połowie, Hull City zdołało odwrócić losy spotkania i sięgnąć po cenne trzy punkty.