Nottingham Forest kontra Hull City, wynik meczu: 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nottingham Forest i Hull City wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-12-18 15:00 na obiekcie sportowym The City Ground odbył się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 23. Na przeciw siebie stanęły Nottingham Forest i Hull City.

Gole strzelali: K. Lewis-Potter 43' 0-1 S. McLoughlin L. Grabban 55' 1-1 B. Johnson 72' 2-1 L. Grabban

Żółte kartki Nottingham Forest: Jack Colback 29' Joe Worrall 72'

Żółte kartki Hull City: Sean McLoughlin 17' Ryan Longman 36' Richard Smallwood 52' Nathan Baxter 54' Di'Shon Bernard 83'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki Hull City:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nottingham Forest zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Barnsley. Kolejno natomiast Hull City podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Blackpool.

Liczni fani śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Jack Colback Sean McLoughlin nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze nużące. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Nottingham Forest i Hull City w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, The City Ground.