Spotkanie Hull City vs Millwall dnia 2021-11-27 15:00: 2-1

Hull City vs Millwall, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Hull City a Millwall wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2021-11-27 15:00 na stadionie The MKM Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 20 pomiędzy Hull City a Millwall.

Gole strzelali: G. Honeyman 29' 1-0 T. Bradshaw 45' 1-1 B. Afobe R. Longman 53' 2-1

Żółte kartki Hull City: Richard Smallwood 40' Tom Eaves 89'

Żółte kartki Millwall: Dan McNamara 63' Benik Afobe 89'

Czerwone kartki Hull City:

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Hull City zmierzy się już z Reading, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Nottingham Forest a Millwall zmierzy się z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough oraz Preston.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Richard Smallwood Dan McNamara często serwują wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między piłkarzami ligowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że są to potyczki drętwe. Nieustannie zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe asysty i gole, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Hull City i Millwall oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, The MKM Stadium.